Nabízené jazyky

Naše jazyková škola nabízí několik jazyků a druhů kurzů, pro začátečníky i pokročilé.

Němčina

Pomůžeme vám prohloubit znalosti němčiny získané ve škole. Naučíme vás aktivně používat němčinu nejenom pro školní výuku. Intenzivní kurzy probíhají v malých skupinách, aby si každý mohl vědomosti zažít. Našim cílem je, abyste se naučili němčinu používat jak ve škole, tak i na cestách a odcházeli pokaždé s dobrým pocitem obohaceni o nové znalosti.

Ruština

Naučíme vás nejen základům ruského jazyka, ale umět i používat ruský jazyk na cestách i v obchodním životě. Prioritou je azbuka (slovem i písmem), Po absolvování kurzu studentům by nemělo činit obtíže stručně načrtnout informace o své osobě, cestách i pracovním životě. Našim cílem je aktivní jazyk, nejen memorování slovíček a gramatiky.

Angličtina

Bez anglického jazyka se v současnosti opravdu neobejdete, její znalost je považována za součást gramotnosti.

V jazykové škole klademe důraz na schopnosti domluvit se než jen bezchybně vytvářet věty. Naším cílem je nejen vysvětlit látku, ale pomoci studentům pochopit určitá pravidla a zákonitosti.

Pokud máte další dotazy neváhejte se nás kontaktovat!

 

Čeština pro cizince

Kurzy češtiny pro cizince vás připraví především na zkoušku A1 potřebnou k získání českého občanství (čtení s porozuměním, poslech s porozuměním, gramaticko-lexikální test, písemný projev, ústní projev). Naučíme vás používat češtinu v práci i v každodenním životě.

 

Follow

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Contact

Address

286 01 Bratčice, CZ

©2017 by To zvládneme!. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now